Nöroloji

Merkezimizin, nöroloji bölümünde geniş bir yelpazedeki nörolojik hastaların tanı,tedavi ve izlemi hizmetleri verilmektedir.
Kliniğimizde, Baş ağrısı, Merkezi sinir sistemi damar hastalıkları(FELÇ), Hareket ve Davranış bozuklukları, Demans, Alzheimer ,İnme, MS (Multipl skleroz), Epilepsi (SARA), Uyku bozukluğu, Baş dönmesi alanında, bilimsel olarak kabul görmüş verilerle multidisipliner ekip çalışması ve deneyimli uzman hekimimiz önderliğinde hizmet vermekteyiz.


Nöroloji ünitemiz sahip olduğu teknolojik donanımı kullanarak tanı ve tedavi hizmetlerini en üst seviyeye taşımaktadır. 
Kranıyal Tomografi veya Manyetik Rezonans (MR) Görüntülemesi Eksternal Doppler gibi tetkikler hastalarımıza uygulanmakta alınan sonuçlar hastalarımızın takip ve tedavilerine yardımda bulunmaktadırlar


Çoğunlukla el ve ayak uyuşmaları gibi şikayetlerle ortaya çıkan nöropatileri değerlendirmek ve bel ve boyun fıtığı gibi ağrılı durumların tanısında dinamik bir tanı yöntemi olan EMG(elektromiyografi) tetkiki uygulanmaktadır. 
Santral Sinir Sisteminin bir çok hastalığında özellikle epilepsi gibi riskli hastalıklarda tanı amacı ile kullanıLAN EEG(elektroensefalografi) tetkikide yapılabilmektedir.

neurology.jpg

Nöroloji Doktorumuz

muzaffer_mutluer.jpg
Muzaffer MUTLUER
Nöroloji

* 27.10.1981 KONYA doğumlu olan Muzaffer MUTLUER, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinden mezun olmuş yine Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde Uzmanlığını tamamlamıştır. 2004 -2010 yıllarında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nde görev yaptıktan sonra 2 sene kadar Karaman Devlet Hastanesi'nde çalışmıştır. 2012 yılından itibaren Karaman Tıp Merkezi bünyesinde görev yapmaktadır.

Nöroloji Bölümümüzden randevu alabilirsiniz.

Randevu almak istediğiniz tarihi belirleyin sizi en kısa sürede arayıp randevunuz oluşturulacaktır.

Copyright © 2021 All Rights Reserved. Created by Mustafa ERDOĞAN